Setki spraw

zakończonych sukcesem

Telefon 24h/7

883 128 128

INVESTIGA – Biuro detektywistyczne

Agencja Detektywistyczna INVESTIGA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na terenie Polski i Europy. Firma prowadzi działalność na podstawie wpisu do działalności regulowanej MSWiA w zakresie usług detektywistycznych o numerze RD-31/2013 oraz licencji nr 0000435 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.

Przy realizacji oferowanych usług współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, co w głównej mierze decyduje o skuteczności naszych działań.

Agencja INVESTIGA gwarantuje całkowitą anonimowość i dyskrecję. Posiadamy szeroką sieć profesjonalnych kontaktów, które umożliwiają nam dotarcie do sprawdzonych i rzetelnych źródeł informacji.

Po zakończeniu zlecenia klient otrzymuje od nas pisemny raport z wykonanych czynności detektywistycznych z pełną dokumentacją, którą stanowią między innymi fotografie, filmy video bądź nagrania audio, których można użyć jako dowód w postępowaniu sądowym.

Oferujemy także bezpłatne konsultacje i doradztwo naszych prywatnych detektywów.

Agencja Detektywistyczna INVESTIGA posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z racji wykonywanej działalności detektywistycznej w wysokości 15 000 €.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura!