Jak rozpoznać, że nasz partner dopuszcza się zdrady? Jeden z symptomów to brak uwagi, którą niegdyś strony obdarzały się wzajemnie – podobne zachowanie może oznaczać, że mąż czy żona zakochali się w innej osobie. Niepokojąca może być również nagła zmiana rytmu dnia i przyzwyczajeń czy niespotykane dotąd agresywne zachowania, będące wynikiem odczuwanego poczucia winy. Podejrzenia może wzbudzać także niechęć do utrzymywania kontaktów seksualnych, wynikająca z zaspokojenia potrzeb tego rodzaju lub ze strachu przed… zdradzeniem nowego partnera czy partnerki. Kolejny symptom to tajemnicze telefony i wiadomości, nierzadko odbierane o nietypowych porach. Także zbyt częste samotne wyjścia mogą napawać niepokojem – tym bardziej, gdy mąż czy żona dotychczas nie mieli czegoś takiego w zwyczaju.

Zdrada to chyba jeden z najbardziej bolesnych życiowych dramatów, szczególnie gdy doświadcza się jej ze strony kogoś, kogo obdarzyliśmy niemal bezgranicznym zaufaniem, czyli męża czy żony. Trudno wymienić wszystkie motywy „poszukiwania szczęścia” w innym związku lub w przelotnej znajomości bez wiedzy i zgody naszej drugiej połówki, ponieważ bywają one wyjątkowo skomplikowane i często kompletnie niezrozumiałe. W tym przypadku liczy się jednak przede wszystkim skutek, jakim najczęściej jest rozpad związku, w którym jedna osoba została zdradzona i oszukiwana, a może nawet przez lata była traktowana w taki sposób. Bez wątpienia trudno jest znieść podobną sytuację, szczególnie gdy nie do końca ma się pewność. Aby pozbyć się wątpliwości, warto skorzystać z usług agencji detektywistycznej, w której pracują specjaliści, zdolni zebrać materiał dowodowy. Informacje zgromadzone przez detektywa można wykorzystać w dowolny sposób, na przykład udowadniając współmałżonkowi kłamstwo i oszustwo.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideasun/investiga.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Odpowiedz