Wiele, a właściwie większość małżeństw, w których (przynajmniej) jedna strona dopuściła się zdrady, po prostu się rozpada. Część zdradzonych i zdradzających osób decyduje się na rozwód z orzeczeniem o winie. W takich przypadkach niezbędne jest okazanie dowodów, tym bardziej w sytuacji, gdy strona dopuszczająca się zdrady nie przyznaje się do niej i odmawia zgody na rozwód. Dzięki dowodom sąd może ustalić fakty i wydać wyrok korzystny dla strony, która postępowała uczciwie wobec swojego współmałżonka, jednak niestety nie spotkała się z wzajemnością.

Udowodnienie winy ma znaczenie również czysto pragmatyczne, w przypadku ubiegania się o prawo do opieki nad dziećmi lub w walce o majątek. Strona, która odpowiada za rozpad małżeństwa, nie powinna dodatkowo krzywdzić tej, która została oszukana, na przykład odbierając jej dom. Aby sprawiedliwości stało się zadość, konieczne jest jednak okazanie dowodów, a te może zebrać rzetelny prywatny detektyw.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/ideasun/investiga.pl/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Odpowiedz